Konyaspor Kulübü

Süper Lig takımı Konyaspor’dan anlamlı 23 Nisan videosu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta coşku ve mutlulukla kutlandı. Her ne kadar korona virüs etkisi yüzünden büyük etkinlikler yapılmasa da oldukça anlamlı ve önemli mesajlar verildi. Bu mesajlardan birini de süper lig takımlarından biri olan Konyaspor, yapmış olduğu klip ile verdi.

Korona virüs salgının ön saflarda görev alan ve oldukça büyük bir risk altında bulunan sağlık çalışanlarının çocuklarıyla birlikte klip hazırlayan yeşil beyazlı takım, güzel bir kutlama klibi hazırladı. Sosyal medyadan paylaşılan klip, birçok kişi tarafından izlendi. Sağlık personellerinin çocuklarının çeşitli mesajlar verdiği klip, izleyiciler tarafından anlamlı bulundu.

Konyaspor teknik direktörü olan Bülent Korkmaz, hazırlanan videonun sonunda anlamlı bir kutlama mesajı verdi. 23 Nisan için çocuklarla birlikte güzel bir klip hazırlayan yeşil beyazlı ekip, birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağladı.

Konyaspor’dan korona virüs mesajı

23 Nisan için hazırlanan video klipte kutlamaların yanı sıra korona virüs salgınıyla ilgili mesajlar da verildi. Çocukların önemine değinen kulüp, ülkenin geleceği için hep beraber çalışmanın gerekliliğine vurgu yaptı.

Virüsü yenmek için omuz omuza olmanın gerekliliğini belirten Konyaspor, videonun kapanışı teknik direktör Bülent Korkmaz’ın anlamlı mesajıyla bitirdi.