Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz’dan Koronavirüs Günlerine İlişkin Samimi Açıklamalar

İttifak Holding Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, sosyal medya üzerinden bir canlı yayına katıldı. Merak edilen soruları yanıtlayan teknik adam, samimi açıklamaları ile dikkat çekti.

 

Türk futbolunda önemli bir yere sahip olan ve Galatasaray’ın efsanelerinden biri olan Bülent Korkmaz, şimdilerde Süper Lig takımı olan İttifak Holding Konyaspor ekibinde Teknik Direktör olarak görev alıyor. Yeşil beyazlı takımın hocalığını üstlenen Korkmaz, sosyal medya üzerinden katılım sağladığı canlı yayında ise merak edilen soruların cevaplarını verdi.

 

Nergis Aşkın’ın sorularına cevap veren teknik adam, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde ailecek evde kaldıklarını belirtti. Bu süreçte yapamamış oldukları bazı şeyleri yaptıklarını da belirterek, kitap okuduğunu ve dizi izlediğini söyledi.

 

6 Gibi Kalkıyorum

 

Öte yandan çalışmalarına bireysel olarak evlerinde devam eden sporcuları teknik ekip ile beraber denetlediklerini söyleyen Bülent Korkmaz, her kese birer program vermiş olduklarını ve bahçeli eve sahip olanların farklı bir program, dairede olanların ise farklı bir program yaptıklarını ekledi.

 

Öte yandan evde antrenmanın yetmeyeceğine de dikkat çeken sporcu, sahada olmanın başka olduğunu söyledi.

Kendisinin de 6 gibi kalktığını ve bazı ufak işlerin ardından 7 gibi spora başladığını söyleyen Korkmaz, 1 saate yakın ev içerisinde spor yaptığını ekledi.