Ferhat Öztorun

Konyasporlu Ferhat Öztorun Takımına İlişkin Değerlendirme Yaptı

Süper Lig ekiplerinden olan İttifak Holding Konyaspor takımında forma giyen başarılın oyuncu Ferhat Öztorun, takımın durumuna ilişkin açıklama yaptı. Savunma mevkide top koşturan oyuncu, bu sezon için planların tutmamış olduğu söyledi.

İttifak Holding Konyaspor forması giyen başarılı savunma mevki oyuncusu Ferhat Öztorun, yeşil beyazlı kulübe ilişkin durum değerlendirmesi yaptı.

Sezonu sıkıntısız bir şekilde tamamlamak istediklerini ifade eden sporcu, her sene farklı bir senaryonun gerçekleştiğini ekledi.

Bülent Hoca İle Hareket Kazandık

İlk sene Süper Kupayı almış olduklarını ve Avrupa’da da son derece iyi bir mücadeleye imza attıklarını belirten sporcu, öte yandan ligde de çok zor dönemler yaşamış olduklarını belirtti. Son saniyelerde ise rahatladıklarını söyleyen Öztorun, sonraki sezonda baştan sona rahat bir dönem geçirdiklerini ifade etti. Orta dereceli bir performansa da imza attıklarını ekledi.

Bu sezon için ise planların tutmadığına dikkat çeken oyuncu, sancılı ve sıkıntılı bir duruma girdiklerini ifade etti. Bülent hocanın gelmesi ile hareket kazandıklarını da belirten savunmacı, sonrasında ise iyi bir hava yakaladıklarını vurguladı.

Uzun bir dönem maç kazanamadıklarını ve sonrasında da Fenerbahçe galibiyeti ile bu durumu sona erdiklerini belirtti.

Bundan sonraki süreç için de artık gelecek maçlara bakacaklarını ve pota düşme tehlikesinden kurtulmaya çabalayacaklarını söyledi.