Selçuklu Belediyespor

Selçuklu Belediyespor Turnuvayı İkincilikle Tamamladı

Koronavirüs salgını tüm dünyada ciddi aksaklıkların yaşanmasına neden olurken, gelenek haline gelen organizasyonların da farklı bir şekilde gerçekleşmesinde etkili oldu. Pandemi sebebiyle online olarak gerçekleştirilen Anadolu Bölgesi Online Takım Hızlı Satranç Turnuvuası’nda ikincilik derecesi ise Selçuklu Belediyespor tarafından kazanıldı.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle, online bir şekilde gerçekleştirilen Anadolu Bölgesi Online Takım Hızlı Satranç Turnuvası’nda önemli bir başarı yaşandı. Turnuvalarda ikincilik derecesini kazanan ekip, Selçuklu Belediyespor oldu.

Büyük bir başarıya imza atan Konya ekibinin üstün başarısı ile dikkatleri çekti ve gurur kaynağı oldu.

38 Kulüp 297 Sporcu Yarıştı

Selçuklu Belediyespor Kulübü Satranç Takımı tarafından kazanılan ikincilik derecesi, şehre de renk kattı.

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilmekte olan Anadolu Bölgesi Online Takım Hızlı Satranç Turnuvası ise 30 Haziran ve 21 Temmuz arası gerçekleşti. Chess.com adresi üzerinden yapılan turnuvalarda, toplamda ise 38 kulüp ve 297 sporcu katılım gösterdi.

Selçuklu Belediyespor Kulübü Satranç Takımı ekibinin turnuvayı ikincilik derecesi ile bitirmesi ise büyük bir  gurur kaynağı oldu.

Takımda mücadele eden sporcular arasında ise Yaşar Efe Kayan, Ömer Beyazıt Malğaç, Kerem Bilge Gedik, Avni Oflaz, Enes Muzaffer Kandur, Muhammet Arda Zengin, Yüksel Buğdaycı, Kubilay Can Gelir, Çağatay Gelir ve Atalay Gelir yer aldı.

Güncel Yazılar