Samuel Eto’o

Samuel Eto’o Çarpıcı Açıklamalar

Geçmiş sezonlarda İttifak Holding Konyaspor forması terleten Samuel Eto’o, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Tüm zamanların en iyi oyuncuları arasında olduğunu ifade eden futbolcu, çarpıcı iddialarıyla da dikkat çekti.

 

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinde geçmiş sezonlarda forma giyen Samuel Eto’o, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yayınla gündem oldu. Kendine ilişkin iddialı sözlerde bulunan futbolcu, tüm zamanların en iyi oyuncuları arasında kendisinin de yer aldığını ifade etti. Kamerunlu yıldız, çarpıcı açıklamalarıyla spor dünyasında gündem oldu.

 

Yeşil beyazlı formayı terleten isimler arasında bulunan Kamerunlu yıldız oyuncu, kendine ilişkin açıklamalarda bulundu. Mevkilere göre değerlendirildiğinde, Afrika’nın yetiştirmiş olduğu en iyi golcü olduğunun da özellikle altını çizdi.

 

Ronaldo’dan Sonra En İyi Santrafor Benim

 

Afrikalı santraforlardan ise Drogba ve Diouf’un da kendisiyle aynı seviyede olmadığını belirtti. Ve hiç kimsenin de bu sporcuların kendisi ile aynı seviyede ya da daha iyi olduğunu da söyleyemeyeceğini vurguladı.

 

Kariyerinde her zaman bir numara olmak istediğini ve bunun için de çok çalıştığını söyleyen Eto’o, büyük oranda da başarı edinebildiğini ekledi. Ayrıca fenomen Ronaldo’dan sonra gelen en iyi ikinci santraforun da kendisi olduğunu ekledi.

 

Öte yandan Ronaldo’yu bu yarışın dışında tuttuğunu ifade eden sporcu, onun çok farklı ve saygı duyulması gereken bir isim olduğuna da dikkat çekti.

Güncel Yazılar