Riad Bajic

Riad Bajic Kariyerinin Durumuna İlişkin Açıklama Geldi

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinde forma terleten Riad Bajic ile ilgili menajerinden açıklama geldi. Başarılı futbolcunun yeşil beyazlı kulüpteki kariyerine ilişkin konuşan Hadis Zubanovic, Riad’ın kulübünü ise çok sevdiğini söyledi.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı oyuncusu Riad Bajic ile ilgili menajerinden açıklama geldi. Sporcunun menajeri olan Hadis Zubanovic, oyuncunun yeşil beyazlı takımdaki geleceğine ilişkin de konuştu.

Yapmış olduğu konuşmada, Konyaspor ekibinin bu sezonda beklenmeyen sonuçlar aldığını da belirterek, bu sebeple de küme düşme hattında bulunduğunu vurguladı.

Riad için ise Konyaspor’un ikinci evi gibi olduğunu söyleyen Zubanovic, yeşil beyazlı kulübü de çok sevdiğini söyledi. Çok iyi ilişkileri bulunduğuna da dikkat çekeerek, Konya taraftarının da kendisini çok sevdiğini ekledi.

Fakat bu sezon kaybedilen puanlar nedeniyle takımın küme düşme hattında bulunduğuna vurgu yapan menajer, şu an için konuşmanın hem Riad’a hem de Konyaspor’a zarar verebileceğini belirtti.

7 Milyon Euro

Bu yüzden de konuşmanın pek de sağlıklı bir durum olmayacağını söyleyerek, Temmuz ayında yönetim ile de bir araya geleceklerinin bilgisini verdi.

Konyaspor’un bir savaşın içinde olduğunu da ekleyerek, ligde kalmaları adına da dilekte bulundu.

Udinese ekibinden satın alma opsiyonu ile kiralanmış olan Bajic’in Konyaspor’da temelli kalması için ise kulübün 7 milyon Euro bedel ödemesi gerekecek.

Güncel Yazılar