Ömer Ali Şahiner

Ömer Ali Şahiner Zafer Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de kalması garanti haline gelen İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Ömer Ali Şahiner açıklama yaptı. Kendilerine inanan ve destek verenleri mahcup etmediklerini belirterek, ligde kalmayı da başardıklarını söyledi.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Trabzonspor galibiyetinin ardından ligde kalışını da garanti altına aldı.

Bordo mavili ekibe karşı 4-3 skorla galibiyet elde eden yeşil beyazlıların başarılı oyuncusu Ömer Ali Şahiner ise açıklama yaptı. Ligde kalarak taraftarlara olan borcu da ödediklerinin özellikle altını çizdi.

Geri dönüşün şokunu yaşamaya hala devam ettiğini belirten Şahiner, ikinci yarıda nelerin olduğunu ise anlamadığını ifade etti.

3-1 skorun ardından saha içerisinde neler yaşandığını dahi hatırlamadıklarını belirterek, tek bildiği şeyin maç sonrasında soyunma odasında doyasıya kutlama yaptıklarını vurguladı.

Borcu Ödedik

Tüm takım arkadaşlarını kutladığını belirten Ömer Ali Şahiner, uzatma dakikalarında ise kaleci Ertuğrul’un bir tane daha atarız dediğini takım arkadaşları ile paylaştığını ifade etti. Ve bir tane daha atarak da galip geldiklerini söyledi.

Kazanılan zaferin, inançlarının göstergesi olduğunu belirten oyuncu, tüm takım arkadaşlarını da kutladığını ekledi. Son iki haftadır da inanılmaz şeyler yaptıklarını ifade etti.

Bütün sezon boyunca hayal kırıklığı yaşatmış oldukları yeşil beyazlı taraftarlara olan borcu da bu şekilde ödediklerini düşündüğünü paylaştı.

Güncel Yazılar