Ömer Ali Şahiner

Ömer Ali Şahiner Konyaspor’un Durumunu Değerlendirdi

Süper Lig’de mücadele eden ve potada kalmak için uğraşan İttifak Holding Konyaspor oyuncusu Ömer Ali Şahiner, takımın durumuna ilişkin konuştu. Zor ve telafisi bulunmayan haftalara girildiğini söyleyen başarılı sporcu, işlerinin zor olduğunun da bir gerçek olduğunu itiraf etti.

Takımının durumuna ilişkin önemli değerlendirmelerde de bulunan Ömer Ali Şahiner, kenetlenerek ve birlik olarak bu durumdan çıkabileceklerinin de mesajını verdi. Makasın daraldığını ve acil olarak 3 puan almaları gerektiğinin de özellikle altını çizdi.

1 maç cezanın ardından tekrar ilk 11 kadrosunda mücadelede yer alan yeşil beyazlı oyuncu, aradan sonra dönüşün hem kendileri için hem de tüm takımlar için zor olacağını bildiklerine değindi. Son iki maça bakıldığında ise kendileri adına kaybedilen 5 puan olduğunu ifade etti.

Sivasspor’a Karşı Çok İyi Oynayamadık

Gençlerbirliği mücadelesinde Konyaspor ekibinin çok iyi oynadığını da ekleyen Şahiner, fakat galibiyetin kaçtığını belirtti. Sivasspor önünde ise öz eleştiri yapan ve belki de çok iyi oynayamadıklarını söyleyen oyuncu, rakiplerin kazanması sebebiyle bu maç öncesinde ise stresli olduklarını belirtti. Ve takım olarak da gergin olduklarını vurguladı.

Yine de kaçırılan net pozisyonlar olduğuna dikkat çeken Konyaspor, kötü oyuna rağmen galibiyeti kaçıranlarında kendileri olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar