Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz’dan Gençlerbirliği Açıklaması

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz önemli açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecinde takım olarak belirlenen programa uyduklarına değinen teknik adam, bunun sonucunu sahada alma zamanının da geldiğini ifade etti. Hafta sonu oynanacak Gençlerbirliği mücadelesi ile ilgili de konuşan hoca, koronavirüs sebebiyle verilen aradan da bahsetti.

Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, önemli açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecinde takım olarak belirlenen program doğrultusunda hareket ettiklerinin ve iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerinin de bilgisini verdi.

Çalışmaların sonucunu sahada alma zamanının da geldiğini ekleyen teknik adam, hafta sonunda oynanacak olan Gençlerbirliği mücadelesine de değindi. Mart ayının ortasından sonra 1 aya yakın çalışmalara ara vermek zorunda olduklarını ekleyen Krokmaz, o bir ay içerisinde de oyunculara antrenman programı verdiklerini vurguladı. Ayrıca oyuncuların da bu programlara uymaya çalıştıklarını ekledi.

İyi Hazırlanan Maçı Alacak

Salgının vermiş olduğu panik ortamının artık geçtiğini ifade eden Bülent Korkmaz, artık daha sakin ve daha güvenilir bir ortamda tesislerde antrenmanları yaptıklarını söyledi.

Gençlerbirliği ile deplasmanda oynayacaklarının da altını çizen hoca, başkent ekibinin çok yetenekli oyunculara sahip olduğuna da dikkat çekti. Ve bu süreçte en önemli şeyin de hazırlanmak olduğunu vurguladı. İyi hazırlananın da maçı alacağını düşündüğünü belirtti.

Güncel Yazılar