İttifak Holding Konyaspor

Nalçacılılar Sezona İlişkin Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün taraftar grubu olan Nalçacılılar, sezona ilişkin açıklama yaptı. Yeşil beyazlı taraftarlar, yapmış oldukları açıklamaya #YanlızlığıSizSeçtiniz başlığını da eklediler.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün taraftarları, #YanlızlığıSizSeçtiniz başlığı ile açıklama yayımladı. Yapılan açıklamada, sezona ilişkin değerlendirmede de bulunuldu.

Konyaspor camiası olarak, son derece zor ve yıpratıcı bir sezonu geride bıraktıklarının da altı çizildi. Son 2 haftada alınan sonuçlar ile de ligde kalmayı başardıkları ifade edildi.

Bu süreçte ise Konyaspor halkının yaşamış olduğu şeylerin hala hafızalardaki yerini koruduğuna da özellikle vurgu yapıldı.

Ayrıca yeşil beyazlı taraftarlar, 7 Ağustos tarihinde yapılması planlanan genel kurula ilişkin de açıklama yaptılar. Mevcut yönetim kurulunun değişmemesi ihtimaline rağmen kafalarda hiçbir soru işareti kalmaması için de bilgilendirme metnini paylaştı.

42 Saniye Tepki Çekti

Ayrıca gelecek süreçte sosyal medya hesaplarından yapılacak canlı yayınla da taraftarların sorularının cevaplanacağına dikkat çekti.

Ayrıca 2017-2018 sezonunun sonrasında da olağanüstü genel kurulda Hilmi Kulluk ve ekibinin de 95 oy ile seçildiğine dikkat çekildi. Ve yeşil beyazlı kulübün yeni yönetim kurulunun bu şekilde belirlenmesine de tepki gösterildi.

Göreve getirilen Hilmi Kulluk’un yapmış olduğu konuşmanın 42 saniye sürmesine de tepki veren Nalçacılılar, sevgi ve bağlılığın da konuşmayarak kanıtlandığını belirttiler.

Güncel Yazılar