Meram Belediyesi

Meram Belediyesi’nde Yeni Normal Hayatın İlk Aşaması

Yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri çerçevesinde kapatıla spor tesisleri, salgının kontrol altına alınmasının ardından açılmaya başladı. Meram Belediyesi Rabia ve Aşkan Spor Tesisleri de, koronavirüs kısıtlamalarının sonrasında normalleşme süreci ile tekrar açıldı.

Koronavirüs salgınının Türkiye’de kontrol altına alınmasının ardından, Meram Belediyesi Rabia ve Aşkan Spor Tesisleri, normalleşme sürecinin ilk aşamasında kapılarını açtı. Tekrardan eski forma kavuşmak ve stresten de arınmak için spor süreci böylelikle başlamış oldu.

Koronavirüs tüm dünyada spor faaliyetlerini durdurdu. Bu süreçte tedbir kapsamında, spor merkezleri de kapılarını kapatmıştı. Fakat yeni normal hayata hızlı bir şekilde hazırlık yapan belediyelerden biri de Meram Belediyesi oldu.

Meram Belediyesi Spor Tesisleri, normalleşme sürecinin ilk aşaması olan 1 Haziran itibariyle, kapılarını tekrardan açma kararı aldı.

Yüzme Havuzu Haftanın 6 Günü Günde 11 Seans Hizmette

Rabia Spor Tesisleri ve Aşkan Spor Tesisleri Kompleksi’nde Koronavirüse karşı tüm gereken önlemler de alındı. Spor tesislerinde randevu sistemi ile çalışıldığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Konya’daki en büyük fitness salonunu içerisinde bulunduran Rabia Spor Tesisi, aynı anda 100 kişinin spor yapabileceği şekilde hazırlandı.

Öte yandan Rabia Spor Tesisi Yüzme Havuzu da haftanın 6 gününde, günde 11 seans olmak üzere, hizmet vermeye başladı.

Güncel Yazılar