Konyaspor

Konyaspor’dan Ahmet Nur Çebi’ye Geçmiş Olsun Mesajı

Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkilerini sürdürmeye hala devam ediyor. Spor dünyasını da son derece olumsuz etkileyen salgının Türkiye’de kontrol altına alınmasının ardından ise liglere 12 Haziran günü başlama kararı alındığı duyuruldu.

 

Geçtiğimiz hafta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir tarafından yapılan açıklamada, tüm futbol liglerinin 12-13-14 Haziran günlerinde başlayacağı belirtildi.

 

Bu duyurunun sonrasında ise kalan 8 haftayı tamamlamak için antrenman programı yarışına giren spor kulüpleri, tedbirlere uyum sağlayarak çalışmalara ise başladı.

 

12 Haziran’a hazırlık yapan takımların antrenman programları öncesinde ise tedbir gereği yapılan Kovid-19 testlerinde çıkan pozitif vakalar üzüntüye neden oldu.

 

Son olarak Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin testinin pozitif çıkmasının ardından ise kulübe geçmiş olsun dilekleri yağdı.

 

Sosyal Medyadan Paylaşıldı

 

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, Ahmet Nur Çebi için geçmiş olsun dileklerini sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.

 

Konyaspor tarafından yapılan paylaşımda, Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi’nin Kovid-19 testinin pozitif olduğunun büyük bir üzüntüyle öğrenildiği belirtildi. Bu üzücü haber için de hem başkana hem de siyah beyazlı camiaya geçmiş olsun dilekleri iletildi. Ve bir an önce sağlığa kavuşması adına dilekte bulunuldu.

Güncel Yazılar