Konyaspor

Konyaspor Yeni Sezon İçin Hazırlıklarda Kolları Sıvadı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için harekete geçen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezonda iddialı takım kurmanın peşine düştü. Yeşil beyazlı kulübün olağan genel kurul sürecinin sonrasında, gelecek sezon için planlanma dönemine de girildi. Özellikle transferlere odaklanan kulüp, birkaç isimle de ön görüşmeleri yapmaya başladı.

Yeni sezon hazırlıkları için kollarını sıvayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, çalışmalarına tempolu bir başlangıç yaptı. Geçtiğimiz günlerde genel kurul sürecini de tamamlayan yeşil beyazlılar, Başkan Hilmi Kulluk ve Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile de yola devam etmeye girişti.

Genel kurul sürecinin sonrasında gelecek sezon için planlamalara başlayan Konyaspor Kulübü, transfer konusunda da birkaç isimle görüşmelere başladı.

İç Transferler Gerçekleşti

Zorlu bir dönemi geride bırakan ve yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak için kolları sıvayan yeşil beyazlı kulüpte, bu haftanın da hareketli geçeceği tahmin ediliyor.

Taraftarın büyük bir merakla beklemekte olduğu dönemde, çalışmalarına fazladan hız katacağı düşünülen kulüp, antrenman çalışmalarına da dün itibariyle resmen başladı.

Öte yandan edinilen bilgilere göre İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde gelecek birkaç günde yeni imzalar da resmen atılmış olacak. Anlaşılan isimlerle resmi imza töreninin olacağı beklenirken, Ertuğrul Taşkıran, Ali Turan ve Ferhat Öztorun ile de tekrar anlaşılacağı öğrenildi.

Güncel Yazılar