Konyaspor

Konyaspor Kulübü Genel Kurul Sürecini Tamamladı

Zorlu bir Süper Lig dönemini geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, olağan genel kurul toplantısını tamamladı. Yeşil beyazlı kulüpte genel kurul sürecinin tamamlanması üzerine, kulüpte bazı bilinmeyen meseleler de netletmiş oldu.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde genel kurul sürecinin tamamlanmasının ardından, kulübün başkanlığına Hilmi Kulluk tekrar seçildi. Tek listeyle girilen seçim sürecinin ardından yönetici ile yoluna devam eden kulüpte, teknik direktör Bülent Korkmaz hususunda da yola devam edileceği netleşmiş oldu.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleşen olağan genel kurulu toplantısına toplamda 350 delege katılım sağladı. Çoğunluğun sağlandığı toplantıda, Erkan Genç ise sabah saatlerinde adaylıktan çekildiğini bildirdi.

Hilmi Kulluk İle Üçüncü Sezon

Genel kurula tek liste ile girilirken, mevcut başkan olan Hilmi Kulluk ile de üçüncü döneme giriş yapılmış oldu.

2018 yılında 3 adaylı seçimde kazanan Hilmi Kulluk önceki sezonda da tek aday olarak katılmış ve kazanmıştı.

Genel kurulda tek liste halinde olan yönetim kadrosuda Zahir Renklibay, Bünyamin Sarıtaş, Güven Öten, Ali Kemal Işıkçeviren, Uğur Öncan gibi isimler yer aldı. Listenin geri kalanında ise, Ekrem Coşkun, Cengiz Yönet, Mehmet Orhan, Hakan Faydasıçok, Gökhan Çelik, Mehmet Akcan, Nuh Kaygısız, Vahdi Karacaoğlu ve Muammer Akın da asil listede yer aldı.

Güncel Yazılar