Konyaspor

Konyaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper Lig’de yeni sezon için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek dönemde güçlü bir kadro kurmak isteyen İttifak Holding Konyaspor Kulübü de antrenmanlarına Kayacık Tesisleri’nde devam ediyor. Antrenmanda milli takıma gidildiği için eksikler yer alırken, yeni transfer Eduok ise altyapı oyuncuları ile çalıştı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıkları, ligin başlamasına az bir zaman kala tempoyu koruyor. Kayacık Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, önceki günü tek çalışma ile değerlendirdi.

Yeni sezon çalışmalarını tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde sürdüren Konya temsilcisi, günün tek çalışmasını ise sabah saatlerinde yapmayı tercih etti.

Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler eşliğinde çalışan yeşil beyazlılarda, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren de söz konusu oldu.

Eduok Takımdan Ayrı Çalıştı

Abdülkerim Bardakçı, Levan Shengalia takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürürken, ülke milli takımlarına giden Amir Hadziahmetovic, İbrahim Sehic, Deni Milosevic, Erdon Daci ise antrenmana katılım sağlayamadı.

Öte yandan takıma yeni dahil olan Samuel Eduok ile altyapı oyuncuları Mehmet, Emre ve İzzet ile beraber çalıştı. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idman, iki grup şeklinde oynanan 7’ye 2 ile devam etti. Ve turnuva maçları ile sona erdi.

Güncel Yazılar