İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor’a Kayacık Tesisleri’nde Validen Ziyaret

İttifak Holding Konyaspor ekibine, Kayacık Tesisleri’ne Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’tan ziyaret geldi. Toprak, yeşil beyazlı kulübün yönetim kadrosu ve oyuncuları ile görüştü.

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabaka hazırlıklarına Kayacık Tesisleri’nde tempolu ve planlı bir şekilde hazırlanmayı sürdürüyor.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın yönetiminde yürütülen antrenmana ise, dün sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, destek için Kayacık Tesisleri’ne giderek, yönetim ve oyuncular ile görüştü.

“Bu hafta makus talihimizi yeneceğimizi ümit ediyoruz”

Ziyaret sırasında Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk, yönetim kurulu üyeleri, teknik adam Bülent Korkmaz ile de sohbet eden Toprak, bizzat oyuncularla da görüştü.

Birlik ve beraberliğin büyük bir öneme sahip olduğunu belirten vali, inancının ve güveninin tam olduğunun altını çizerek, “Bir kısmetsizlik gidiyor, fakat bu bir yerde çözülecek” dedi.

Teknik kadronun yenilenmesine ilişkin de konuşan Toprak, camiaya taze kan olduğunun altını çizerek, “İnşallah bu hafta makus talihimizi yeneceğimizi ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.