Konyaspor

Konyaspor Transfer Çalışmalarına Yoğunlaştı

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibinde, transfer hazırlıklarına devam ediliyor. Yeşil beyazlı takım gelecek dönemde kadrosunu güçlendirmeyi hedef edinirken, özellikle de yönetimin forvet ve orta saha için yapacağı takviyeler konuşuluyor.

2019-2020 sezonunda özellikle gol atma konusunda sıkıntı yaşayan İttifak Holding Konyaspor, iç sahada dahi deplasman sıkıntısı çekti. Bu durumun artık üstesinden gelmeyi hedefleyen yeşil beyazlılar, kadrosunda da forvet ve orta saha için takviye çalışmalarına yöneldi.

11 Eylül’de başlaması planlanan 2020-2021 sezonu için transfer hazırlıkları devam ederken, iç transferde Hurtado ile görüşmelerin de devam ettiği bilgisi edinildi. Perulu sporcunun gitmemek için şartları zorladığı gündeme gelirken, Alper Potuk ve Fabien Ourega transferlerinin ise gündemde olmadığı öğrenildi.

Hafta Ortası Yeni Gelişmeler Bekleniyor

Zorlu bir antrenman haftasının ardından hafta sonunda dinlenmeye çekilen İttifak Holding Konyaspor ekibinde, kadro çalışmalarına tatilde de devam edildi. Transfer komitesi oyuncularla görüşmelerini sürdürürken, özellikle de forvet ve orta saha için yapılması düşünülen takviyeler konuşulmaya başladı.

Kayda değer bir gelişmenin yaşanmadığı süreçte, yeşil beyazlı yönetimin ise listedeki isimlere tekliflerini iletmiş olduğu belirtildi.

Hafta ortasında sporculardan olumlu veya olumsuz dönüş olması da beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar