Konyaspor

Konyaspor Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transferler için ise görüşmelerini sürdürüyor. Senegal ve Nijeryalı iki isimle görüşmelerini sürdüren yeşil  beyazlılar, oyuncularla ise önemli anlamda anlaşmayı sağladı.

Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Forvet mevkide eksiklerini kapatmak isteyen ve yeni sezona iddialı bir kadro ile girmek isteyen yeşil beyazlılar, Senegal ve Nijeryalı iki isimle de görüşmeye devam ediyor.

Oyuncularla büyük ölçüde anlaşma sağlandığı bilgisi edinilirken, kulüplerden ise hala onay yazısı gelmediği öğrenildi.

İki oyuncunun kulübünden de onay gelmesi durumunda da, oyuncuların yarın itibariyle Konya’ya geleceği tahmin ediliyor.

Yeşil beyazlı takımda forvet mevki için transfer gerçekleştirmeye hazırlanırken, antrenmanlarda yoğun bir tempo ile devam ediyor.

3 Yerli İsimle Görüşme

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün, transfer sürecinde Türkiye profesyonel liglerinden de 3 yerli isimle temasa geçtiği öğrenildi. İsimleri açıklanmamış olan oyuncuların, sağ bek, orta saha ve ön libero mevkilerinde top koşturduğu bilgisi edinildi.

3 isimle de görüşmelerini sürdüren yeşil beyazlı kulüp, gelecek günlerde transferlerde netlik kazanacak ve kadrosunu da bu ölçüde güçlendirmiş olacak.

Güncel Yazılar