Konyaspor

Konyaspor Takviye Transferlerine Devam Ediyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar devam ediyor. Yeni sezonda kadroyu güçlendirmek isteyen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Oscar Estupinan ile anlaşan yeşil beyazlılar, oyuncusunun kulübünden ise henüz cevap gelmedi. Transferin olumlu sonuçlanması durumunda ise yarın veya en geç Cuma günü sporcunun Konya’ya geleceği öğrenildi.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, kadrosuna takviyelerde bulunmaya devam ediyor.

Son olarak Oscar Estupinan ile anlaşmaya varan Konya temsilcisi, oyuncunun kulübünden ise henüz yanıt alamadı.

Anlaşmanın olumlu sonuçlanması durumunda, yarın veya en geç Cuma günü Estupinan’ın Konya’ya geleceği bilgisi edinildi.

Musa Çağıran’ın Görüşmeleri Olumlu Geçti

Öte yandan Musa Çağıran ile de anlaşmaya çok yaklaşan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, sol kanat mevki boşluğunu kapatmak için de Sırbistan Ligi’nde top koşturan bir futbolcuyla görüşmelere başladı.

Yeni sezonda iddialı bir ekip kurmak isteyen Konyaspor, liglerin başlamasına haftalar kala daha da hareketli günler geçirmeye başladı.

Takviyeleri ile daha da iddialı bir kadro kurmak isteyen yeşil beyazlılar yeşil beyazlılar, anlaşmalarda da pek çok isimle neredeyse sona gelmiş durumda.

Estupinan’ın kulübünden gelecek yanıtın beklendiği süreçte, Musa Çağıran’ın da menajeri ile görüşmeler sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

Güncel Yazılar