Konyaspor

Konyaspor Marin Anicic’in Sözleşmesini Dondurma Kararı Aldı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı ismi Marin Anicic sakatlığının ardından ülkesine gitti. Sporcunun uzun bir süre sahalardan uzak kalacağı belirtilirken, sözleşmesinin de iyileşme gerçekleşene kadar dondurulacağı bilgisi paylaşıldı. 

Konyaspor ekibinde forma terleten stoper mevki oyuncusu Marin Anicic, çapraz bağlarında yırtık oluştuğu için tedavisinin yapılması adına ülkesine gitti. Sezonun büyük bir kısmını kapatması beklenen Boşnak oyuncu, tedavisine Bosna Hersek’te devam etmiş olacak.

Çapraz bağlarında yırtık oluşan deneyimli oyuncunun, operasyonun ardından rehabilitasyon sürecinden geçeceği de ifade edildi.

Konyaspor sağlık heyeti ile de koordineli bir şekilde tedavi sürecinin devam edeceği kulüp tarafından söylenirken, yeşil beyazlı kulübün de Marin Anicic sözleşmesini donduracağı eklendi.

TFF Listesinden Adı Sildirilecek

Öte yandan sporcunun yeni bildirilecek TFF listesinden de isminin sildirileceği bilgisi paylaşıldı.

Takımın tecrübeli Teknik Direktörü İsmail Kartal ve takım arkadaşlarının da büyük bir üzüntü de yaşanıyor.

29 yaşındaki deneyimli oyuncunun Konya’da ayrılmadan öncesinde de güçlü bir şekilde sahalara döneceğine tüm kulüp tarafından inanıldığı ifade edildi. Sporcuya da gitmeden önce moral verildiği öğrenildi.

Güncel Yazılar