İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor MEDAŞ ile İş Birliğine Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü ve Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında yapılan anlaşma ile stadyumun adı değişti. Yeşil beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre stadın yeni adı MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu oldu.

Konuya ilişkin açıklama İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nden geldi. Düzenlenen basın toplantısının ardından MEDAŞ ve Konyaspor Kulübü arasında 3 senelik stadyum isim sponsorluğu anlaşmasına imza atıldı.

Konyaspor Kulübü Genel Sekreteri Güven Öten de MEDAŞ ile olan iş birliği anlaşmasının imza töreninden sonra açıklamada bulundu. Yapılan iş birliklerinin çeşitlenerek devam etmesini istediklerini belirten Öten, MEDAŞ’ın da önemli bir kurum olduğuna dikkat çekti.

Son senelerde hem ülkeye hem de Konya’ya her anlamda büyük katkılar sağlayan MEDAŞ’ın ve ona bağlı diğer şirketlerin de Konyaspor’la arasındaki bağın her geçen sezonda daha da güçlendiğini belirtti.

Stadın Yeni İsmi Belirlendi

Aralarındaki iş birliğinin 2014-2015 sezonunda başladığını hatırlatan Güven Öten, bugün bu ortak çalışmanın stat adına da taşındığına vurgu yaptı. Ve MEDAŞ grubunun yeşil beyazlı kulübe ve aynı zamanda da camiaya olan desteklerinin büyüdüğünü belirtti. Ve şimdi de stadyumun adının 3 yıllığına MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar