Konyaspor

Konyaspor Kulübü Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezonda iddialı kadro kurmanın peşine düşen İttifak Holding Konyaspor Kulübü de transfer çalışmalarını devam ettiriyor.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, çalışmalarını sıkı bir antrenman programı ile sürdürüyor. Önceki sezon istenilen performansı yakalayamayan ve hedefine bu kez üst sıraları alan yeşil beyazlılar, çalışmalarını akşam antrenmanıyla sürdürdü.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan ekip, hazırlıklarını ise akşam antrenmanı ile sürdürdü.

Konuya ilişkin açıklama ise yeşil beyazlı kulübün resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşti. İttifak Holding Konyaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre, Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde antrenman gerçekleşti.

Taktik Çalıştılar

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idman, sonrasında gruplara ayrılarak taktik çalışmalarıyla ilerledi.

3 grupta oynanan antrenmanda, 5’e 2 pas çalışmasının sonrasında, taktik çalışmaları ve çift kale maç yapıldı. Çift kale maçın ardından idmanı tamamlayan yeşil beyazlılar, dinlenmeye çekildi.

Yeni sezonda hedefine daha üst sıraları koyan Konya temsilcisi, bu anlamda çalışmalarını da yoğun tempoyla sürdürüyor. Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan ekip, yeni dönemde galibiyet sorununu da aşmak istiyor.

Güncel Yazılar