Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’in 32’inci hafta mücadelesi için Medipol Başakşehir ve Konyaspor ekipleri kozlarını paylaştı. 4-3 skorla sona eren oyunun kazanını yeşil beyazlılar oldu. Maçın ardından ilk açıklama ise Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile geldi.

Süper Lig’de 32’inci hafta heyecanında lider Başakşehir ekibini konuk eden Konyaspor, oyundan 4-3 skorla galip ayrılmayı başardı. Maçın ardından takımın tecrübeli hocası Bülent Korkmaz açıklama yaptı.

Önemli olanın kazanmak olduğuna dikkat çeken teknik adam, oyuncularını da kutladığını ifade etti. Ve önlerinde iki tane daha önemli final maçının olduğunun altını çizdi. Ve ligde kalan bir Konyaspor olması için de dilekte bulundu.

Süper Lig’de çok kritik bir mevkide bulunan İttifak Holding Konyaspor’un, bundan sonraki iki mücadelede de galibiyete ihtiyacı var. Art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle, ciddi bir sarsıntı yaşayan yeşil beyazlılar, Başakşehir galibiyetiyle de büyük bir başarı edindi.

Kazanamama Korkusu Hakim

Morallerini bir nebze olsun düzelten maç sonrasında konuşan Bülent Korkmaz da, mağlup duruma düştüklerine değindi. Ve buna rağmen ilk yarıyı 3-1 skorla kapattıklarının bilgisini verdi.

Bu sene yaşadıkları stres ve baskıya da vurgu yapan hoca, geçmişten gelen kaybetme ve kazanamama korkusunun hakim olduğunu ekledi.

Özellikle yenilen gollere ve paslara dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen teknik isim, bu şekilde de iki tane gol yediklerini belirtti.

Güncel Yazılar