Hilmi Kulluk

Hilmi Kulluk Toplantı Öncesinde Açıklama Yaptı

İttifak Holding Konyaspor Kulübü yepyeni bir açıklama ile gündeme geldi. Şu anda mevcut başkan olan Hilmi Kulluk yönetiminin genel kurulda aday çıkarması büyük bir yankı uyandırdı.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü cephesinde son derece hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Olağan Genel Kurulu Toplantısı öncesinde yeşil beyazlı kulübe başkanlık hususunda ise merak edilen durumlar söz konusu.

Toplantı öncesinde Konyaspor Kulübü’nden gelen açıklama da büyük bir yankı uyandırdı. Başkan Hilmi Kulluk yönetiminin genel kurulda aday çıkaracak olması çok fazla ses getirdi.

Konuya ilişkin açıklama ise Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk tarafından geldi.

Yeşil beyazlı yönetici yapmış olduğu açıklamada, 7 Ağustos Cuma günü Selçuklu Kongre Merkezi’nde yapılacak Olağan Genel Kurul ile ilgili açıklamaları paylaştıklarını hatırlattı. Bu süre içerisinde iki defa açık çağrıda bulunduklarını ekledi.

Konyaspor Kulübü’nün menfaatleri için de liste oluşturan adaylara her türlü desteği sağlayacaklarını belirttiklerine değindi. Bunu samimiyetle de ifade ettiklerinin özellikle altını çizdi.

Büyük Sorumluluk Yüklendi

Fakat söz konusu açıklamaların ardından uzun bir dönem gelişme yaşanmamasına da tepki gösterdi.

Çarşamba gecesine kadar ortaya çıkan tablonun, iki yıldız geceli gündüzlü çalışmış oldukları kulüp için de önemli bir sorumluluk yüklediğini ekledi.

Bu süreçte yoğun bir çaba sarf eden yönetim kurulunun da önemli bir sorumluluğa sahip olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar