Konyaspor

Konyaspor İdmanlarına Altyapıdan İsimler Dahil Edildi

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklara sıkı bir çalışma süreci ile devam ediliyor. Önceki sezon istediği performansa ulaşamayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü ise, yeni sezonda çok daha sağlam bir kadro kurmak için yoğun mesai harcıyor.

11 Eylül günü başlayacak 2020-2021 Süper Lig sezonu için çalışmalarını devam ettiren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, idmanlarını da yoğun bir çalışma programı ile devam ettiriyor.

Yoğun tempo sebebiyle bir gün ara verilen idmanlara, kaldığı yerden devam edilirken, çalışmalara altyapıdan da pek çok isim katılım gösterdi.

Kayacık Tesisleri’nde deneyimli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler eşliğinde yapılan idmanda, ülke milli takımına giden oyuncular ise katılım gösteremedi.

Kayacık Tesisleri’ndeki idmana koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan yeşil beyazlılarda, 5’e 2 pas çalışması ile de hazırlıklara devam edildi.

3 Genç A Takım Antrenmanlarında

Açma germe hareketleriyle tamamlanan idmana ülke milli takımlarında yer alan Amir Hadziahmetovic, İbrahim Sehic, Deni Milosevic, Nejc Skubic, Erdon Daci ve Levam Shengelia katılım gösteremedi.

Öte yandan Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın daveti üzerine, idmana katılanlar arasında altyapıdan genç isimler de yer aldı.

Altyapıdan İzzet Karaboğa, Emre Pehlivan ve Mehmet Erdoğan’ın da A takım antrenmanlarına dahil edilmesi, takıma farklı bir enerji kattı.

Güncel Yazılar