Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz İçin Veda Vakti Gelmiş Olabilir

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk, görevini bırakacağını resmen açıkladı. Bu açıklamanın ardından ise yeşil beyazlı takımın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ile ilgili son durum merak konusu oldu. Başkanın görevini bırakması durumunda, kendisinin de kulüpten ayrılacağını belirten teknik adam, camiayı büyük bir belirsizlik durumunun içerisine sokmuş oldu.

Süper Lig’de 2019-2020 sezonu sona erdi. Lige kötü başlayan, istediği seviyeye gelmeyi başaramayan İttifak Holding Konyaspor ise ligde kalmayı başardı. Özellikle de sezonun son haftalarındaki üstün başarısı ile dikkatleri çeken kulüpte, şimdi ise belirsizlik durumu söz konusu oldu.

Hilmi Kulluk Aday Olmayacak

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk’un görevi bırakma kararını açıklamasının ardından, gözler ise teknik adama çevrildi. Başkanın görevini bırakması durumunda kendisinin de kulüpten ayrılacağını belirten Bülent Korkmaz, yeşil beyazlılarda bilinmezliğe neden oldu.

Hilmi Kulluk’un Konyaspor’un başında kalması durumunda, teknik direktörlük görevine de devam edeceğini açıklayan Korkmaz, aksi durumda ise kulüpten ayrılacağını belirtmişti.

Kulluk’un aday olmayacağını açıklamasının ardından, Korkmaz’ın da görevini bırakacağı tahmin ediliyor. Bu süreçte de teknik ismin veda etmesi önümüzdeki günlerde bekleniyor.

Yeşil beyazlı takımla 13 mücadelede bulunan hoca, 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 de mağlubiyet yaşamıştı.

Güncel Yazılar