Konyaspor

Konyaspor İçin Ev Sahipliği Hazırlıkları Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, Demir Grup Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligde son derece kritik bir noktada yer alan yeşil beyazlı kulüp, bu mücadeleden ise galibiyetle ayrılmak istiyor.

Süper Lig’de 28’inci hafta hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ligde kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi de Sivasspor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Koronavirüs salgını sonrasında başlayan lige yenilgi ile giriş yapan Konya temsilcisi, bu kez şampiyonluğun en önemli adaylarından biri ile kozlarını paylaşacak. Kendi evinde Demir Grup Sivasspor ekibini konuk edecek olan yeşil beyazlılarda ise hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Saha zemininin düzenli olarak yapıldığı stadyumda, hazırlıklar artık son aşamalara gelirken, Konyaspor da mücadeleden galibiyetle ayrılmanın planlarını yapıyor.

Hedef Galibiyet

Koronavirüs tedbirleri kapsamında stadyumda ise yedek kulübeleri, soyunma odaları, hakem odası, basın, yayıncı ve kuruluş alanlarında özellikle titiz çalışmalar sürdürüldü.

Tribünlerin etrafında ise 20 metre boşluklar ile dezenfektanlar, antiseptikler yerleştirilerek yeni düzen sağlandı. Yarın ki büyük mücadeleye ev sahipliği yapacak olan stadyumun son eksikleri ise bugün tamamlanmış olacak.

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar ise, bu kez mücadeleden sevinerek ayrılmanın hedeflerini yapıyor.

Güncel Yazılar