Bülent Korkmaz

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktörü Bülent Korkmaz Da Akıma Uydu

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve sonrasında küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, binlerce vaka ve ölümle savaşı da beraberinde getiriyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan tedirginlik sürecinde, başlıca yapılması gereken de evde kal çağrılarına uymak oldu.

Türkiye’nin de olumsuz bir şekilde etkilenmiş olduğu salgın sürecinde, tüm ligler süresiz olarak ertelenirken, spor kulüpleri de bu süreci evdeki antrenmanlarını sürdürerek devam ettiriyor.

Pek çok sporcu ve ünlünün, evde kal çağrılarının bulunduğu süreçte, İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da, sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter üzerinden evde kalma çağrısı yaparak, tuvalet kağıdı sektirme akımına uyum sağlayan isimlerden biri oldu.

Birçok sporcunun ve ünlünün yanı sıra, halktan da geri yanıt alan tuvalet kağıdı sektirme akımı, İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ile gerçekleşince ayrı bir önem kazanmış oldu.

Herkesin Sağlığı İçin Evde Kal

Yeşil beyazlı kulübün resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, teknik adam tuvalet kağıdı sektirdiği videosunu paylaşarak, ‘Herkesin sağlığı için evde kal’ çağrısını gerçekleştirmiş oldu.

Kulübün resmi hesabı üzerinden gerçekleşen paylaşımda, #StayAtHomeChallenge  ve #EvdeKal etiketi de kullanıldı.