Konyaspor Futbol Akademisi

Konyaspor Futbol Akademisi Burdur Faaliyetlerine Başladı

Türkiye genelinde çok sayıda alanda çalışmalarına devam eden Konyaspor Futbol Akademisi, Burdur’daki Bucak ilçesinde faaliyetlerine başladı.

Türkiye’nin genelinde çok sayıda noktada çalışmalarına devam eden Konyaspor Futbol Akademisi, Burdur’un Bucak ilçesindeki faaliyetlerine başlanacağını açıkladı.

Açılışa özel olarak Konyaspor kulübünün binasında özel olarak tören gerçekleştirildi. Törene katılım gösterenler arasında Konyaspor Futbol Akademi Koordinatörü Taner Ay da yer aldı.

Ayrıca Konyaspor spor okulları sorumlusu Taygun Yavaş ve Konyaspor Bucak Okulları Antrenörü Mesut Altun da katılım sağladı.

Açılışta konuya ilişkin açıklama yapan Futbol Akademi Koordinatörü Taner Ay, Türkiye genelinde çalışmaların devam ettiğinin de altını çizdi. Ellerinde olmayan sebeplerden dolayı, tüm dünyada olduğu gibi bir süre ara vermek zorunda kaldıklarını ekledi. Ülke genelinde 50 pilot takım, 100 farklı okul ve 10 bin sporcu hedefi ile de yola çıktıklarını belirtti.

Konyasporlu Bir Geleceğe

Böylesine büyük bir projede Konyaspor ismi ile okulların Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermesini sağlamayı da amaç edindiklerini ekledi.

Proje ile Konyaspor kulübüne, manevi katkının yanında maddi gelir sağlamak ve kulübün marka değerini yükseltmeyi de istediklerini söyledi. Aynı zamanda geleceğe yatırım yaparak Konyasporlu bir gelecek oluşturmak adına tüm güçleri ile çalışmalara devam edeceklerinin de altını çizdi.

Güncel Yazılar