Ömer Ali Şahiner

Ömer Ali Şahiner Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü oyuncusu Ömer Ali Şahiner önemli açıklamalara imza attı. Şehre olan borcu ödemek ve sıkıntılı geçen sezonda kendilerini affettirmek adına bu takımı ligde tutmaları gerektiğini ifade etti.

Süper Lig’de tutunma çabası içerisinde olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, kalan 2 maçından da galibiyetle ayrılmak istiyor. Yeşil beyazlı takımın başarılı oyuncusu Ömer Ali Şahiner de bu sürece ilişkin açıklama yaptı.

Şehre olan borçlarını ödemek ve sıkıntılı geçen sezonda kendilerini affettirmek için Konyaspor’u ligde tutmaları gerektiğini belirtti.

Özellikle de Medipol Başakşehir ile olan mücadelede iyi bir futbol sergileyen yeşil beyazlı futbolcu, bir alt ligi hak etmediklerini ekledi.

Maçtan önce durumlarına bakıldığında, çok da kaybedilecek bir şeyleri olmadığını belirtti. Şahiner, ligin altında olduklarını ve Başakşehir karşısında kazandıklarında neler kazanılabileceğini de iyi bildiklerini söyledi.

İnandığımızı Gösterdik

Bunu takım arkadaşları ile de konuştuklarının altını çizen Ömer Ali Şahiner, saha içerisinde de bu duyguların üzerine yoğun bir mücadele olduğunu vurguladı.

İki takım için de enteresan bir karşılaşma oynadıklarını söyleyen sporcu, beraberliğin ise iki takımı da mutlu edeceğini ifade etti. Özellikle de pandemi sonrasında öne geçilen maçları mağlubiyetle ya da beraberlikle kapattıklarını söyledi. Ve sonuç olarak da inandıklarını gösterdiklerine dikkat çekti.

Güncel Yazılar