İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Hazırlıklarını Tamamladı

Süper Lig’in 31’inci hafta mücadelesi için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibi, antrenmanlarını yoğunlaştırdı. Gaziantep FK ekibi ile kozlarını paylaşacak olan yeşil beyazlılar, galibiyet parolası ile çalışmalarını da tamamladı.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, Gaziantep FK maçının hazırlıklarını tamamladı. Son derece ciddi ve sıkı bir antrenman programı ile hazırlıklarına dün de devam eden yeşil beyazlılar, idman sonrasında ise Gaziantep’e giderek kampa girdi.

Deplasman mücadelesinden galibiyetle ayrılmak isteyen Konya temsilcisi, dün yapılan antrenmanın sonrasında özel uçakla Gaziantep’e gittiler. Yeşil beyazlı ekipte ise 3 eksiğin olduğu bilgisi edinildi.

Süper Lig’de kalmak için ciddi bir uğraş verecek İttifak Holding Konyaspor ekibi, deplasman maçının hazırlıklarını tamamladı.

Çaykur Rizespor ekibi ile yaşanan galibiyet sevincinin ardından, umut toplayan Konyaspor, bu oyundan da galip ayrılmak istiyor.

1 Galibiyet Her Şeye Yetebilir

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde hazırlıklarını dün itibariyle tamamlayan İttifak Holding Konyaspor, sonrasında ise kampa girdi.

Son 2 günü de tek idman yaparak değerlendiren yeşil beyazlılarda Guilherme ve kart cezalısı olan Amir ve Jonsson ise oyunda forma giyemeyecek.

Eğer galip gelirse, 33 puana yükselecek olan Konya ekibi, kalan 3 haftada alacağı 1 galibiyetle lige de tutunabilmiş olacak.

Güncel Yazılar