Konyaspor

Konyaspor Bayram Öncesi Son İdmanını Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen lig sürecinde hazırlıklarına devam ediyor. Son derece yoğun bir tempo ile çalışan ekibin başında ise tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz yer alıyor.

Ramazan Bayramı öncesinde son idmanını da gerçekleştiren İttifak Holding Konyaspor ekibi, Kayacık Tesisleri’nde çalışmanın ardından bayram tatiline çıktı. Teknik adam Bülent  Korkmaz gözetiminde çalışan ekibin antrenmanının ise 1.5 saat kadar sürdüğü öğrenildi.

Bülent Korkmaz’ın yanı sıra, yardımcı antrenörlerin de yer aldığı idmanda sakatlıkları sebebiyle katılamayan iki isim ise Farouk Miya ve Volkan Fındıklı oldu.

Miya’nın önceki antrenmanını tamamlayamamış olması taraftarı korkutmuş olsa da, sporcunun sağlık durumuna ilişkin yeşil beyazlı kulüpten bilgilendirme geldi. Ve sakatlığının çok endişe verecek bir durum olmadığı ifade edildi.

Salı Günü Devam Edildi

Ligin oynanmamış 8 maçına yoğun bir tempo ile hazırlık yapan Konyaspor ekibi, antrenmana ise koşu ve ısınma turları ile başladı. Sonrasında pas çalışması yapan ekip, bayram öncesi son idmanını topla oyun çalışmasıyla sonlandırdı.

3 günlük izne çıkan yeşil beyazlılar, 26 Mayıs Salı günü ise hazırlıklarına kaldığı yerden devam ettiler. Ve ligden düşmemek için geri kalan maçları galibiyetle tamamlamak adına çaba sarf edecekler.

Güncel Yazılar