Konyaspor

Konya Büyükşehir Belediyesi Sporcularla Halkı Buluşturdu

Türkiye’nin önde gelen spor insanlarını Konya halkıyla buluşturarak önemli bir etkinliğe imza atan Konya Büyükşehir Belediyesi ilk konuklarını ağırladı. İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Türkiye Basketbol Federasyou Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Teknik Direktör Yılmaz Vural halkla buluştu.

Koronavirüs salgını döneminde YouTube kanalı üzerinden çeşitli yayınlar yapmakta olan Konya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin önde gelen spor insanları ile buluşma gerçekleştirdi. Konyalılarla, çok sevilen sporcuları buluşturan belediye, bu etkinlikle de büyük bir ilgi gördü.

Konya Büyükşehir BelediyesiYouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilen yayına katılanlar arasında Konyaspor Futbol A Takım Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da yer aldı.

Bülent Korkmaz’dan Taraftar Değerlendirmesi

Bağlantıda futbolculuğa ve teknik direktörlüğe ilişkin tecrübelerini dile getiren teknik adam, Konya’daki taraftar grubunun çok farklı olduğunu söyledi. Takımına sahip çıktıklarını, şehrine sahip çıktıklarını da belirterek, bunun çok önemli olduğuna dikkat çekti. Bu sebeple de  başarının olduğu yerde, taraftarın desteğinin de büyük öneme sahip olduğunu vurguladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi bağlantılarında Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak ve eski milli voleybolcu Neslihan Demir ile de devam etti. Ayrıca Konya halkıyla buluşan diğer isimler arasında milli atlet Ramil Guleyev ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Sporcu Taha Akgül de yer aldı.

Güncel Yazılar