İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor İçin Kritik Süreç

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor Kulübü için kritik süreç başlayacak. Bu sezona kötü başlayan yeşil beyazlılar, oynanan 26 maçta toplamda yalnızca 26 puanı hanesine yazdırabildi. Küme düşmemek için ciddi mücadeleye çıkacak olan yeşil beyazlılar, kalan maçlardan galip ayrılmak için ise günde 2 idmanla çalışmalarına devam ediyor.

 

Bu sezona kötü başlayan İttifak Holding Konyaspor ekibi, 26 haftalık süreçte yalnızca 26 puan elde edebildi. Kendi sahasında dahi galibiyet sevinci yaşamakta zorlanan Konya ekibine, her maç deplasman korkusu yaşattı.

 

Bülent Korkmaz’ın ekibin başına gelişinden sonra daha iyi hale gelen yeşil beyazlılar, 8 maçta ise ciddi bir mücadeleye imza atacak.

 

Endişeli Süreçte İlk Maç Gençlerbirliği İle Olacak

 

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir dönem maç yapamayan ve antrenmanlarını takım halinde gerçekleştirme fırsatı bulamayan ekip, şimdilerde ise idmanlarını 2’ye çıkarmış durumda.

 

İlk rakibi Gençlerbirliği olacak Konyaspor, kalan 8 haftalık mücadele sürecinde ise galibiyete ciddi boyutta ihtiyaç duyacak.

 

En büyük çıkışını Fenerbahçe ekibini 1-0 skorla mağlup etmesi ile yaşayan Konyaspor, potada kalmak için kalan maçlardan zaferle ayrılmanın planlarını yapıyor. Bu süreçte sporcular ise ligde kalacaklarını ümit etmeye devam ediyorlar.

Güncel Yazılar