Konyaspor

Jens Jonsson İle Yollar Resmen Ayrılma Yolunda

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde 4 sezondur forma terleten Jens Jonsson son maçına çıkıyor. Ligin 34’üncü hafta mücadelesinde Aytemiz Alanyaspor ile kozlarını paylaşacak olan yeşil beyazlılarda, sporcunun sözleşmesinin yenilenmeyeceği ise net olarak bildirildi. Danimarkalı futbolcunun aldığı kararda etkili olan unsur ise kız arkadaşı oldu. 

 

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinde 4 sezondur forma giyen Jens Jonsson ile son mücadeleye çıkılıyor. Sezon sonunda yeşil beyazlı kulüple sözleşmesi sona eren sporcunun, anlaşmasının yenilenmeyeceği ise net olarak bildirildi.

Sözleşmenin yenilenmeyeceğini net olarak İttifak Holding Konyaspor yönetimine bildiren Jens Jonsson, teknik heyet görev verirse de son olarak bu akşam forma giyecek.

4 sezondur yeşil beyazlı kulüpte forma terleten Danimarkalı futbolcu, bu akşam görev almış olursa da son kez Alanyaspor maçında formayı terletmiş olacak.

Önceki sezonun devre arasında Konyaspor başarılı sporcuya yeni sözleşme teklif etmiş fakat sporcu düşünmek adına zaman istemişti.

Kararını Yönetime Bildirdi

Yeşil beyazlı kulübün Süper Lig’de kalışının netleşmesinin ardından ise, Jens Jonsson kararını yönetime bildirdi.

Buradaki macerasını sona erdirmek isteyen tecrübeli futbolcu, kız arkadaşının eğitimi nedeniyle Avrupa’ya dönmek istediğinin de altını çizdi.

Güncel Yazılar