İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Transfer Tıkanıklığı Yaşadı

Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Yeşil beyazlı takımın gelecek sezonda daha iyi bir kadro kurması için ise transfer çalışmalarına yoğun mesai harcanıyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına yoğunluk veren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transferlerle kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor. Forvet mevki için eksiklerini tamamlamak isteyen yeşil beyazlı kulübün, görüştüğü iki isme ilişkin ise yeni bir gelişme yaşandı.

Konyaspor forveti için temasta olunan Stephen Odey ve Moussa Konete transferlerinde, görüşmelerin tıkandığı bilgisi edinildi.

İki oyuncuya da Avrupa’dan gelen ciddi teklifler olduğu ifade edilirken, Konyaspor yönetiminin ise söz konusu gelişme sebebiyle Fransa liginden diğer alternatif isimlerle görüşmelerini hızlandırma girişime başvurdu.

Forvet mevki için düşünülen Nijeryalı Stephen Odey ve Senegalli Moussa Konete transferleri böylelikle görüşmelerin sona ermesiyle tıkanmaya vardı.

İki oyuncuya da Avrupa’dan gelen teklifler sebebiyle kafalarının karıştığı öğrenilirken, iki sporcunun da bu teklifler üzerinde karar kılacağı belirtildi.

B Planı Devreye Girdi

Yaşanan gelişme üzerine B planına odaklanan Konyaspor Kulübü, vakit kaybetmeden diğer forvet adaylarına yöneldi ve görüşmelere başladı. 

Öte yandan kulübün, Türkiye liginde forma terleten 3 yerli isimle de görüşmelere yöneldiği belirtildi.

Güncel Yazılar