İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Selim Ay ile Yollarını Ayırdı

Süper Lig’in yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezonun başlamasına günler kala hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni sezonda daha iddialı isimlerle yeşil sahada mücadele etmek isteyen yeşil beyazlı kulüpte, ayrıca bu süreçte ayrılık da yaşanıyor. Edinilen son bilgilere göre Konya ekibi, takım kaptanlarından olan Selim Ay ile yollarını karşılıklı olarak ayırma kararı aldı. Konuya ilişkin açıklama yeşil beyazlı kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlık yapan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezona günler kala takviye çalışmalarına devam ediyor. Kulübe yeni isimler dahil olurken, ayrılıklar da yaşanıyor.

Yeşil beyazlı kulüple adı özdeşleşen ve takımın kaptanları arasında yer alan Selim Ay ile de yolların resmen ayrıldığı bilgisi edinildi.

Yeşil beyazlı formayı uzun yıllardır giyen tecrübeli sporcu ile kulübün anlaşmalı olarak sözleşme feshi kararına vardığı öğrenildi. Konuya ilişkin açıklama ise Konyaspor Kulübü’nün sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı.

Takımla Özdeşleşmiş Bir İsimdi

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, yeşil beyazlı kulüple özdeşleşen takım kaptanlarından Selim Ay ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrıldığı belirtildi. Selim Ay’a kulübe olan katkıları ve hizmetleri için teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Güncel Yazılar