Bülent Korkmaz

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde teknik direktör krizi yaşanıyor. Bülent Korkmaz’ın yeşil beyazlı kulüpten istifa etmesinin ardından çıkan haberlere ilişkin kulüpten açıklama geldi.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın istifa etme kararının ardından yaşanan süreci etik bulmadıklarına ilişkin açıklama yaptı.

Konuya ilişkin yeşil beyazlı kulübün internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı. Teknik adam ve ekibiyle karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığına ilişkin bilgi verilirken, Korkmaz’ın talebi doğrultusunda görüşme gerçekleştirildiği ifade edildi.

Çalışmak İstemediği İçin Sözleşme Feshedildi

Konyaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, mevcut durumla ilgili birtakım konuların teknik adam tarafından öne sürüldüğü, çalışmak istemediğini beyan ettiği belirtildi.

Teknik ismin kendi isteği ve tasarrufu ile almış olduğu bu karara, yeşil beyazlı yönetimin de saygı duyduğu ifade edildi.

Bu süreç için ayrıca Bülent Korkmaz’dan da Pazartesi gününe kadar süre talep edildiği fakat detayların görüşülmesinin ardından sözleşmenin feshedildiği bilgisi paylaşıldı.

İbrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adil Demirbağ transferlerinin de teknik heyetle görüşmeler sonucunda yapıldığının altı çizildi. Ayrıca Sokol Cikalleshi transferi konusunda da hocanın yine bilgilendirildiği eklendi. Ve Korkmaz’ın bundan sonraki kariyerlerinde başarı dileklerinde de bulunuldu.

Güncel Yazılar