Konyaspor Kulübü

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Sosyal Medya Paylaşımları İle Destekçi

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüse yönelik tedbir amaçlı herkese evde kal çağrısında bulundu.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin evde kal çağrısı gerçekleştirdi. Sosyal medya paylaşımları üzerinden çağrı yapan yeşil beyazlı kulüp, #EvdeKal ve #BirlikteYeneceğiz başlıkları ile de yapmış olduğu paylaşımları etiketledi.

Yeşil beyazlı kulüp tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında, en kısa sürede çok daha güzel, çok daha mutlu ve çok daha sağlıklı günler için dilekte bulunuldu.

Öte yandan kulüp, yaşlıların da emanet olduğunu ve onları da kırmadan incitmeden uyarmak gerektiğini vurguladı.

Yaşlılar Bizim Emanetimiz Ve Velinimetimizdir

İttifak Holding Konyaspor ekibinin sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında 65 yaş ve üzerindeki kişilerin de sokağa çıkmalarına ilişkin yasak getirilmesinin sonrasında, #Hayatevesıgar etiketi ile de paylaşım yapıldı ve yaşlıların emanetimiz ve velinimetimiz olduğu hatırlatıldı. Bu yüzden de gönüllerinin kırılmadan, onları incitmeden uyarılması gerektiğine dikkat çekildi.

Ayrıca yaşlılarla olan sosyal mesafenin de korunması gerektiği belirtilirken, bu süreçte misafiri de kabul etmemek ve evde kalarak kurallara uyulması gerektiğinin altı çizildi.