Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz Transfer Sürecine İlişkin Konuştu

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü Teknik Direktörü Bülent Korkmaz önemli açıklamalarda bulundu. Yeşil beyazlı kulübün transfere ihtiyacı olduğunu belirten teknik adam, transfer konularını başkanın konuşacağını belirtti.

Zorlu bir Süper Lig dönemini geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, gelecek sezon için hazırlıklarına başladı. Sürece ilişkin açıklama yapan Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, yeşil beyazlı kulübün transfer ihtiyacı olduğunu belirtti.

Transfer konularını başkanın konuşacağını söyleyen teknik adam, transferlerin muhakkak olacağını ekledi. Ayrıca genel kurul sürecine ilişkin de yorum yaparak, başkanın bırakması durumunda, kendisinin de bırakmasının çok normal olacağını ifade etti. Gelecek başkanın kendisiyle çalışmak istememe durumu da olacağına değinen çalıştırıcı, kulübü düşünerek bunu yapma zorunluluğunu olduğunu belirtti.

Hilmi Kulluk Çok Düzgün Biri

Şimdi başkana da hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bülent Korkmaz, Hilmi Kulluk’un çok düzgün ve dürüst bir insan olduğunu söyledi. Elinden geleni yaptığını ifade ederek, Konya’nın bir futbol şehri olduğunu vurguladı.

Burada 10 sene oynayan oyuncuların olduğunu söyleyen Bülent Korkmaz, hedeflere ulaşmış bir takım olduğunu da ekledi. Kupa kazanan bir şehir olduğunu hatırlatan teknik isim, bunun tekrar olabileceğini ve oyuncunun da uzun süre oynayabileceği bir kulüp olduğunu özellikle belirtti.

Güncel Yazılar