İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlara Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, ligin 30’uncu haftası için hazırlıklarına devam ediyor. Potada kalmak için zorlu bir uğraş veren yeşil beyazlılar bu kez ise kendi evinde Çaykur Rizespor ekibini konuk edecek.

 

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesi için İttifak Holding Konyaspor ve Çaykur Rizespor ekipleri karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor.

 

Karadeniz ekibini kendi evinde konuk edecek olan yeşil beyazlılarda ise sıkı bir idman süreci yaşanıyor.

 

5 Temmuz Pazar günü kendi evinde Çaykur Rizespor ekibini konuk edecek olan Konyaspor ekibi, mücadelenin çalışmalarına ise sıkı bir şekilde devam ediyor.

 

Konya temsilcisinin antrenmanına ilişkin açıklama ise yeşil beyazlı kulübün resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirildi. Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalar yapıldı.

 

Bülent Korkmaz yönetiminde Çaykur Rizespor maçına hazırlanan yeşil beyazlılar, idmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar.

 

Yarın Devam Edecekler

 

Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan ekip, sonrasında ise gruplara ayrılarak çabukluk ve koordinasyon çalışması ile devam ettiler.

 

Gruplara ayrılarak yapılan çabukluk ve koordinasyon çalışmasının ardından ise Konya temsilcisi, turnuva maçları yaparak çalışmalarını tamamladı. Takım çalışmalarına ise yarın ki antrenmanla devam edecek.

Güncel Yazılar