İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Forvet Çalışmalarını Sürdürüyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil beyazlı takımın teknik direktör sorununun çözümlenmesinin ardından ise gözler eksik olan forvet mevkiine çevrildi.

İttifak Holding Konyaspor ekibinde yapılacak ikinci forvetin beklendiği günlerde, kulüp transfer hazırlıklarına yoğun mesai ile devam ediyor. Takımın Teknik Direktörü İsmail Kartal ile bu konuyu görüşerek, kadroya iyi bir forvet kazandırmanın peşine düştü.

Önceki günlerde Bülent Korkmaz’ın istifasının ardından hoca anlamında sıkıntı yaşayan yeşil beyazlı kulüp, son derece ani bir kararla İsmail Kartal’ı ekibin başına getirdi.

Kadroya iyi bir santrafor kazandırmak için çalışmaların devam ettiği Konyaspor Kulübü’nde, teknik adamın da bu konudaki görüşünün alındığı öğrenildi.

Forvet transferlerini kısa sürede tamamlamak adına girişimde bulunan yeşil beyazlı kulüpte gündeme gelen isimler arasında Moussa Konete ve Kalifa Coulibaly yer alıyordu. Fakat iki oyuncunun da şartlarının uygun olmaması sebebiyle transferlerinin yarıda kesildiği ve vazgeçildiği öğrenildi.

4 Adaydan Biri Gelecek

Öte yandan Konyaspor transfer komitesinin listesinde yer alan forvet oyuncularında ise 4 adayın olduğu bilgisi edinildi. Ve bu isimlerden birinin de Konyaspor’a geleceği belirtildi. Net olarak durumun ise bu hafta sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor.

Güncel Yazılar