İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Ekibinin Yeni Transferinden Açıklama

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin yeni transferleri arasında yer alan Sokol Cikalleshi önemli açıklamalara imza attı. Başarılı oyuncu yeşil beyazlı formayı giymek için sabırsızlandığını belitti.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün yeni sezon transferleri arasında yer alan başarılı golcü Sokol Cikalleshi, ilk maç öncesinde önemli açıklamalara imza attı.

Ligin açılış haftasını bay geçen ve ilk maçına ikinci hafta çıkacak olan İttifak Holding Konyaspor ekibinin son transfer ettiği Sokol Cikalleshi açıklama yaptı.

Arnavut golcü yapmış olduğu açıklamada, yeşil beyazlı formayı giymek için sabırsızlandığını belirtti.

Konyaspor Kulübü ile 2 yıllık sözleşmeye önceki günlerde imza atan Arnavut futbolcu, formayı giymek istediğini dile getirdi. 30 yaşındaki deneyimli forvet mevki oyuncusu, yeşil beyazlı kulüpte başarılı olmak için elinden geleni de yapacağını söyledi.

Çok İstekli ve Hazırım

Transfer sebebiyle çok mutlu olduğunu belirten Cikalleshi, kariyerindeki yeni adımı için de çok istekli ve hazır olduğuna vurgu yaptı. Türkiye Süper Ligi’nin en önemli kulüpleri arasında yer alan Konyaspor’un bir parçası olduğu için de mutlu olduğunu belirtti.

Takımla ilk antrenmanına çıkmış olan sporcu, ayrıca yeni takım arkadaşları ile de tanışma fırsatı buldu.

Güncel Yazılar