Konyaspor

Konyaspor Ekibi İdmanlara Başladı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, 4 günlük bayram tatilinin ardından tekrardan antrenmanlarına başladı. 

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, 4 günlük Ramazan Bayramı tatilinin sonuna geldi. İzin sonrası tekrar yoğun bir tempo ile antrenman sürecine başlayan yeşil beyazlılar, kalan 8 maç için galibiyet odaklı çalışmaya devam ettiler.  

Sezonun başından bu yana işleri ters giden spor kulübü, kendi sahasında dahi galibiyete uzun bir aradır hasret kalmıştı. Son olarak ise Fenerbahçe ile olan mücadeleden 1-0 galip ayrılan Bülent Korkmaz ekibi, ardından da yeni tip koronavirüs salgını engeline takıldı.  

Tam anlamıyla ısınan ve potada kalma mücadelesi için ayaklanan yeşil beyazlı ekip, koronavirüs salgını nedeniyle liglerin askıya alınmasının ardından futbola ara vermek zorunda kaldı. Konya temsilcisi ekip, bu süreçte bireysel olarak antrenmanlarını yapmış olsa da, yeşil sahalara ise hasret kalındı.  

4 Günlük İzin Sona Erdi  

Ramazan Bayramı nedeniyle 4 günlük izne çıkan yeşil beyazlılar, koronavirüs tedbirleri kapsamında da belirlenen kurallara uyum sağlayarak hazırlıklarına başladı.  

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalara başlayan Konya ekibi, Kayacık Tesisleri’nde antrenman yaptılar.  

İdmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan takım, gruplara ayrılarak ve mesafe kurallarına da uyum sağlayarak çalıştılar.  

5’e 2 pas çalışan Konya ekibi, taktik çalışma, hücum ve savunma organizasyonlarının ardından da idmanını tamamlamış oldu.  

Güncel Yazılar