İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Düşme Hattına Girdi

Süper Lig’de kalmak için zorlu bir mücadeleden geçen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, haftayı 27 puanla kapatarak bu sezonda ilk defa düşme hattına indi. Art arda yaşanan yenilgilerle büyük sıkıntı yaşayan yeşil beyazlılarda durum ise kritik bir hal aldı.

Süper Lig’de kalmak için bu sezonun başından beri mücadele veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, art arda aldığı yenilgilerle büyük bir endişe yaşıypr.

Haftayı 27 puanla kapatan yeşil beyazlılar, bu sezon ilk defa düşme hattına indi. Taraftarını da ciddi anlamda hayal kırıklığına uğratan Konyaspor Kulübü, galibiyet sevinci yaşamaya ise hasret kaldı.

Demir Grup Sivasspor ekibini konuk eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, son dakikada yemiş olduğu golle son dakika şaşkınlığı yaşadı.

Sezon boyu sürekli olarak inişli çıkışlı bir profil izleyen yeşil beyazlılar, koronavirüs salgını sonrasında da kendisine gelemedi.

Kritik Süreç Başladı

Süper Lig’in 27’inci ve 28’inci haftasında da galibiyet sevinci yaşayamayan Konya temsilcisi ekip, şimdi ise ligin 29’uncu hafta mücadelesi için sıkı bir çalışma içerisine girdi.

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan Konya ekibi, bundan sonraki oyunlarında ise galibiyete artık resmen muhtaç kaldı.

Galibiyet sevinci yaşayamaz ve yenilgi almaya devam ederse, Konyaspor Kulübü, TFF 1. Lig’e düşmek durumunda kalarak Süper Lig’e veda etmiş olacak.

Güncel Yazılar