İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılar, güne ise sabah salonda yapılan kuvvet çalışması ile başladı. Önce sahada koşu ve ısınma hareketleriyle ısınan oyuncular, ardından ise salona geçerek kuvvet çalışmaları gerçekleştirdiler.

Yarın resmi olarak başlayacak olan Süper Lig 2020-2021 sezonunun hazırlıklarına tempolu bir çalışma programı ile devan eden İttifak Holding Konyaspor, ilk haftayı bay geçirecek.

İlk hafta maçı olmayan yeşil beyazlı kulüp, bu süreci ise antrenman programı ile dolduracak.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde hazırlıklarını sürdüren Konyaspor ekibi, ilk maçına ise ligin 2’inci haftasında çıkacak.

Nejc Skubic Milli Takımından Döndü

Antrenmanlarını sürdüren ekibin idman kadrosunda ise milli takımdan dönen Nejc Skubic’in de yer aldığı bilgisi edinildi.

Kayacık Tesisleri’ndeki idmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan ekip, antrenmanda ikinci bölüm çalışmaları da yaptı.

İkinci bölümde salona geçiş yapan yeşil beyazlı sporcular, salonda ise gruplara ayrıldılar.

Gruplara ayrılarak salon çalışmalarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, burada ise kuvvet çalışmalarının üzerinde durdular.

Güncel Yazılar