İttifak Holding Konyaspor

FIFA 20 Mücadelesinde İttifak Holding Konyaspor Ve Beşiktaş Karşılaştı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış durumda. Bu süreçte maçların ne zaman başlayacağına ilişkin net bir bilgi söz konusu değil. Fakat dönemi değerlendirmek isteyenler FIFA 20’de mücadele etmeye başladı.

FIFA 20 mücadeleleri hız kesmeden büyük bir heyecanla devam ederken, futbolseverler de oyunun yayınlarını büyük bir heyecanla izliyorlar. Tüm ligler için verilen ara döneminde, FIFA 20 maçları ise ‘Ya Olmasaydı’ konsepti ile hız kesmeden devam ediyor.

Ligdeki 29’uncu hafta mücadelelerini FIFA 20 oyunu üzerinden oynanan maçta ise Beşiktaş ve İttifak Holding Konyaspor ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabaka ise 2-1 skorla sona erdi.

Beşiktaş Kazandı

Beşiktaş ve İttifak Holding Konyaspor arasında yaşanan mücadelenin anlatımını Nihat Uzel gerçekleştirdi. FIFA 20 kadroları ise şöyle oldu:

İttifak Holding Konyaspor: Serkan, Skubic, Selim(K), Jonsson, Guilherme, Anicic, Jevtovic, Milosevic, Ömer Ali, Bajic, Mak

Beşiktaş: Karius, Gökhan, Caner, Vida(K), Ruiz, Elneny, Atiba, Boyd, N’koudou, Boateng, Burak

Nihat Uzel’in anlatımını gerçekleştirdiği büyük mücadelede, goller ise 41’inci dakikada Bajic ile geldi. İlk yarıyı 1-0 skorla önde kapatan yeşil beyazlılar, ikinci yarıda ise kalesinde iki gol gördü.

Siyah beyazlı ekipte goller 52’inci dakikada Atiba Hutchinson ve 72’inci dakikada Elneny ile geldi.