Farouk Miya

Farouk Miya Yeni Sezon Çalışmalarını Değerlendirdi

Süper Lig’de 2020-2021 hazırlıklarına devam eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, yeni sezonda daha iddialı olmayı hedefliyor.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tempolu bir şekilde devam ediyor. Gelecek sezonda daha iyi olmak isteyen kulüplerin başında ise İttifak Holding Konyaspor geliyor. Gelecek sezona ilişkin açıklama yapan Farouk Miya ise, çarpıcı konuşmalara imza attı.

Yeni sezonun hazırlık çalışmalarına ilişkin değerlendirme yapan Farouk Miya, önceki sezonda istenileni veremediklerini belirtti. Fakat yeni sezonda takım ruhunu daha fazla sağlayarak, başarılı olacaklarına da inandığını ekledi.

Kayacık Tesisleri’nde 10 Ağustos itibariyle yeni sezon hazırlıklarına başlayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, önümüzdeki sezonda çok daha iyi bir performansla sahada yer almak istiyor.

Yeni Sezonda Hedef Üst Sıralar

Hazırlıkların tempolu geçtiği dönemde, yeşil beyazlı ekibin başarılı oyuncusu Farouk Miya da açıklama yaptı. Çalışmaları değerlendiren topçu, yeni sezon çalışmalarına başladıklarını belirtti. Önceki sezonda yeterli performans gösteremediklerini belirten oyuncu, bunu tersine çevirmek için kenetlendiklerini ifade etti.

Daha çok çalıştıklarını vurgulayan Miya, bu şekilde taraftarları da memnun etmek ve lig tablosunda yukarılarda bir pozisyonda yer almak istediklerinin altını çizdi.

 

Takım olarak yeni sezondaki hedeflerinin iyi bir başlangıç yapmak olduğuna değinen Farouk Miya, takım ruhunu en iyi şekilde sağlayıp sahaya yansıtarak başarıya ulaşacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar