İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Transfer Çalışmalarını Sürdürüyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına büyük bir tempo ile devam ediliyor. İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde özellikle bu hafta için hareketliliğin artacağı tahmin ediliyor.

Yeni sezon için sıkı bir transfer hazırlığı içerisine giren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, takımını yeni dönem öncesi güçlendirmek istiyor. Takviyelerle daha iddialı bir takım kurmayı hedefleyen Konya ekibi için bu haftanın ise yoğun geçeceği tahmin ediliyor.

Takımda forvet ve orta saha mevkii için 2’şer isme ihtiyaç duyulurken, kanat mevki için ise 1 transfer yapılması planlanıyor.

5 Oyuncuya Daha İhtiyaç Var

Edinilen bilgilere göre İttifak Holding Konyaspor Kulübü transfer komitesi de hafta sonu itibariyle listedeki isimlerle görüşmelerini sürdürmeye başladı. İmza aşamasına henüz gelinen bir sporcu olmasa da, orta saha için düşünülen Soner Aydoğdu’nun Göztepe’ye gitmesi ile harekete geçildi.

Çok sayıda ismi gündemine alan yeşil beyazlılarda, iç transferde 2, dış transferde ise 1 isimle anlaşma resmen yapıldı.

Ali Turan ve Uğur Demirok ile sözleşme yenileyen kulüp, kale için de İbrahim Sehic ile anlaşmaya vardı.

Bülent Korkmaz’ın raporuna göre ise 2 forvet, 1 kanat ve 2 orta saha oyuncusuna takımda ihtiyaç var. Takviyelere Savaş Polat’ın performansına bağlı olarak sağ bek eklenme durumu da söz konusu olabilir.

Güncel Yazılar