Farouk Miya

Farouk Miya Konyaspor’un Durumunu Değerlendirdi

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı oyuncusu Farouk Miya önemli açıklamalarda bulundu. Kalan 3 haftaya ilişkin konuşan başarılı oyuncu, bu süreci iyi değerlendirmeleri gerektiğine dikkat çekti.

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi için zorlu süreç başladı. Ligin son 3 haftasının kaldığı dönemde, çok riskli bir konumda yer alan yeşil beyazlıların ciddi anlamda galibiyete ihtiyacı var.

Bir süredir galibiyet sevinci yaşamaya hasret kalan Konyaspor ekibi, sıradaki rakibi Medipol Başakşehir’e karşı hazırlıklarına ise devam ediyor. Lider konumda yer alan ve şampiyonluğun en önemli adayı olan Başakşehir ekibine karşı ise Konyaspor ekibinin galip gelmesi gerekiyor.

Yeşil beyazlı takımın başarılı oyuncusu Farouk Miya ise, bu sürece ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bir süre sakatlık geçiren fakat Gaziantep FK maçında ilk 11 kadrosunda yer alan oyuncu, kalan 3 haftaya ilişkin konuştu.

Bu süreci iyi değerlendirmeleri gerektiğinin altını çizen Konyasporlu Miya, Gaziantep yenilgisi sebebiyle de hayal kırıklığı yaşadıklarını ekledi.

3 Puana İhtiyacımız Vardı

Öncelikli olarak alınan sonuca olan üzüntüsünü dile getiren Farouk Miya, kazanmaları gereken bir maç olduğunu belirtti. Ve 3 puana da ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Maça güzel başladıklarını da ekleyen oyuncu, bu maçı unutarak, önlerindeki maçlara bakmaları gerektiğini söyledi.

Güncel Yazılar